Casting

text4ss552

Věková hranice pro přihlášení do soutěže je 10 – 24 let. Znamená to, že pokud jste v termínu finále ještě nedovršili 25 let můžete se stále hlásit. Přihlášky společně s videem nebo s odkazem vašeho videa (pěveckého záznamu) posílejte na e-mail castingobeznadraha@seznam.cz nejpozději do ……? 202?. Při ukládání přihlášky před odesláním napište do názvu přihlášky ještě své jméno. Na základě videa obdržíte rozhodnutí o vašem pozvání na casting. Zda postoupíte na casting se dozvíte nejpozději do ….? CASTING se koná ………??? 202?. (kdy a kde bude aktualizováno) od 10:00 hod. Prezentace soutěžících bude probíhat od 8:30 hod. do 9:45 hod. Připravte si vyplněnou podepsanou přihlášku, občanský průkaz, dvě pěvecké ukázky, každá max. 2 min. Hudební doprovod je možný s nástrojem, s Cd nebo USB flash ve formátu mp3. Můžete si sebou, také vzít doprovodné muzikanty, tanečníky. Na místě bude připraveno el. piano Kurzweil Artis SE. Za účast na castingu zaplatíte na místě ….. Kč.

Do finále postupuje 15 nejlepších. Výběr se uskuteční na základě videozáznamu z castingu. Jména postupujících zpěváku budou známy nejpozději do …… 202?.

PŘIHLÁŠKA NA CASTING  Office Excel

PŘIHLÁŠKA NA CASTING  pdf.

Adresa na místo castingu: 

Finalisté soutěže OBĚŽNÁ DRÁHA 202?

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

 

SOUHRN ORGANIZACE

Casting, dvouhodinová konzultace pro každého finalistu ve studiu Lavadero, poplatek ….. Kč., termíny: duben, první týden květen podle rozpisu, generální zkouška finalistů, dvě dopolední generální vystoupení finalistů pro školy, večerní finále.